"מעבר להרים ולמדבר אומרות האגדות ישנו מקום שאיש ממנו חי עוד לא חזר והוא נקרא הסלע האדום"
מתוך השיר "הסלע האדום" - חיים חפר.

טיול לירדן

השלום המתמשך עם ירדן פתח לישראלים אזור תיירותי מגוון ונפלא,טיול לירדן מציע שפע אטרקציות ולא להרפתקנים בלבד,אתרי ארכיאולוגיה מרתקים,נופי מדבר מרהיבים ביופים ובצבעיהם ואפילו שוניות אלמוגים מרהיבות. בטיול לירדן אפשר להתרשם מן העבר בפטרה הקסומה ובג'אראש,לטייל או לטפס על צוקים בואדי רם,לראות מקומות ששמותיהם מוכרים מהתנ"ך,לצוף בים המלח ולצלול בצד הבלתי מוכר שלמפרץ אילת. כאשר הינכם מתכננים טיול לירדן ניתן לכלול את האתרים הבאים:

מאדאבא

עיר זו ממוקמת כ-30 ק"מ מדרום לעמאן ,ידועה בעיקר בזכות עבודות הפסיפס שלה,בכללן המפה המפורסמת של ארץ ישראל מו המאה ה-6 לספירה.

הר נבו

איזור זה נמצא כ 10 ק"מ ממערב למאדאבא בקצה הרמה. זהו אחד האתרים הנחשבים כקבר משה,ביום בהיר ניתן לראות מכאן את ים המלח,ואת צריחי הכנסיות בירושלים.

חמאמאת מאעין

35 ק"מ מדרום מערב למאדאבא שוכנים המעיינות החמים ואתר נופש. הדרך המתפתלת חוצה כמה מהשטחים המרהיבים ביותר באיזור ים המלח,ואחרי 30 ק"מ צונחת באופן תלול למדי,אל המעיינות. יש מפל חם,מרחצאות של מים מינרלים טבעיים וסאונות,וכן אתר נופש יוקרתי.

כאראב

אל העיר כאראב אפשר להגיע מדרך המדבר ,אך כך תתפסו את אחד המראות המרהיבים ביותר בירדן:קניון ואדי אל מוג'יב כ- 50 ק"מ מצפון לכאראב,על דרך המלך. רובה של כאראב שוכן בין חומות העיר הצלבנית העתיקה, ועליה חולש המבצר –אחד משורה ארוכה של מבצרים שנבנו ע"י הצלבנים,מעקבה בדרום ועד טורקיה בצפון.

פטרה

{טיול לירדן איננו מושלם ללא פטרה הקסומה}
הרבה מהקסם של פטרה נובע ממיקומה המדהים בקצה ואדי עראבה. גבעות אבן החול התלולות יוצרות קניון עמוק,הגישה הקלה ביותר הי דרך ה-סיק-ואדי צר מתפתל, שעומקו נא בין 5 ל -200 מ. צבען של אבני החול הוא כעין חלודה ,משובץ באפור ובצהוב,וכל הגוונים בינהם. רוב הבינינים חצובים מתוך הסלע ויש מאות כאלו.

ואדי רם

אין ספק שהסיבה העיקרית לביקור בואדי רם היא המדבר , המדבר מרהיב ביופיו וחווית השקיעה במדבר היא מיוחדת במינה.

עקבה

האקלים של עקבה ומיקומה האידיאלי על המפרץ עושים את עקבה לאתר התיירות החוף מספר אחד בירדן. עקבה מציעה אתרי צלילה מרהיבים ביופים, בזכות החופים המלונות הזולים והמסעדות זה מקום לא רע לבלות בו מספר ימים. במפרץ עקבה ישנו מגוון עצום של דגים טרופיים ואלמוגים,ההופכים אותו לאתר הצלילה הטובים בעולם ירדן היא ארץ ידידותית לטייל בה,הצבא שומר על פרופיל נמוך,ולא סביר שתתנסו כאן במשהוא אחר מאשר חביבות,יושר והכנסת אורחים. ,

ג'אראש

עיר ה-דקאפוליס הרומאי, היא טיול יום נינוח מעמאן,וזוהי אחת מערי הפרובינציה הרומיות השמורות ביותר באזור.החפירות והשיחזור ממשיכים לחשוף עוד ועוד ממערך המבנים המרשים שלה. אלה כוללים את מקדש ארטמיס,שני תיאטראות,הפורום האליפטי המוזר ומספר כנסיות.

גיאורגיה  300x250

צרו עימנו קשר להתאמת החופשה הבא שלכם:

התקשרו אלינו לייעוץ חינם:
053-5205806
או מלאו את הטופס ונשוב אליכם בהקדם:

יש למלא את שדה השם
סמנו את היעדים שמעניינים אתכם:
יש לבחור יעד או יעדים מועדפים
Invalid Input
Invalid Input

חבילות טיול נוספות

חבילת סקי בת 5 ימים בגיאורגיה

חבילת סקי ל-5 ימים באתר סקי מוביל בגיאורגיה... קרא עוד...

טיול משפחות 3 ימים לירדן

  מסלול מגוון מאוד,ומתאים מאוד למשפחות אשר... קרא עוד...

טיולים למצרים

מצרים הקסומה לוכדת את דימיונו של כל... קרא עוד...

טיול יומיים לואדי רם, פטרה וקבר אהרון

טיול מותאם לשומרי מסורת בקבר אהרון ופטרה קרא עוד...

חבילת סקי בת 8 ימים בגיאורגיה

חבילת סקי ל-8 ימים באתר סקי מוביל בגיאורגיה... קרא עוד...